Search This Blog

by Petra Dzvoníková

February 27, 2018

BECOMING MRS. DZVONÍKOVÁNáš prvý manželský bozk / Our first kiss as husband and wife

Ahojte! Dnes mám pre vás nový post s fotkami zo svadby. Keďže som vám ich už pár ukázala z "photoshootu" a z príprav, tentokrát som sa rozhodla zverejniť práve tie z obradu. Všetky fotila Nina Skalíková.


Hi guys! I've got a new post for you with our wedding pictures. Since you already saw a couple of shots from the "photoshoot" and also from the preparations, I decided to post some pictures from our wedding ceremony. All of them, as well as all of the other wedding photos, were shot by Nina Skalíková
Obrad sa začal tak, že Viktor stál už pri oltári, následne sa pousádzali hostia a nakoniec ma môj otec priviedol pred oltár. Tých pár posledných minút ako slečna Klimová strávených práve s mojím otcom, len a len s ním, pre mňa veľa znamenalo, ako aj to, že ma priviedol pred oltár (teda, on a Whiskey, náš pes). 


The ceremony began with Viktor and the witnesses waiting at the altar, then all the guests getting seated and then, my father walking me down the aisle. Being able to spend those last moments as Miss Klimová just with my dad, have a little chat and have him walk me down the aisle (well, him and Whiskey, our dog), was so nice and special. Viktor nemal problém s navliekaním prsteňa, ja som s tým však trochu bojovala a vyslúžila som si aj trochu smiechu, keď som mu ten jeho rvala na prst. Ak mám byť úprimná, čakala som, že jednému z nás prsteň spadne na zem a budeme ho tam hľadať, ale zvládli sme to aj bez toho! Podarilo sa mi však pustiť na zem kvet, keď sme už odchádzali od oltára. Všimnite si na fotke nižšie, že ho má v ruke Viktor, zatiaľ čo ja už mám na vodítku Whiskey, ktorá odchádzala samozrejme s nami. 


Viktor didn't have any issues putting that ring on my finger. I however, struggled a little bit when I was sliding his on and got a few laughs from the quests as I was yanking on his finger, haha. To be honest, I actually expected that one of us was gonna drop the ring, but we didn't! What an achievement, haha! I managed to drop my wedding bouquet however, when walking away from the altar. You can see Viktor carrying it in one of the pictures below, while I already have Whiskey on the leash walking besides us. 


Najúžasnejšia družička a veľmi talentovaný kameraman, Whiskey ♥ The most precious bridesmaid and a very talented cameraman, Whiskey


Jedna z mojich najobľúbenejších fotiek / One of my favorite pictures from the day


To, že sme mali Viktorku na svadbe, bolo krásne. Ja a ona máme proste špeciálne spojenie a neviem si predstaviť, že by som ju tam v ten deň nemala. Obe sme sa po tejto fotke rozplakali a preto sa tu tak rehoceme - už sme na sebe navzájom videli, že tie slzy prídu, haha. 
Having Viktorka at our wedding was so wonderful. We have a special bond and I can't imagine not having her at my wedding! We both wept a little right after this picture was taken and that's why we are laughing here, since it was clear to us that this wasn't gonna go without tears, haha. 


Moja slovenské babička (z otcovej strany) bola jediný človek, ktorý nám obom zagratuloval naraz, ako môžete vidieť na fotke. Bol to pre mňa taký špeciálny moment, vidieť ju takú šťastnú a počuť z jej úst, že nám praje šťastie. Neviem či to vidíte, ale na fotke mám zase raz slzy v očiach. 


My grandma (dad's mom) was the only person who congratulated us both at the same time. It was a really special moment to see her so happy for us and wishing us the best of luck. Not sure if you can see, but I have tears in my eyes on this picture. 


Videť môjho otca a manžela takých šťastných na tej istej fotke mi vždy vyčarí úsmev na tvári / Seeing my father and my husband happy in the same picture makes me smile each time I see thisS našími svedkami (Linou, mojou sesternicou a Rasťom, Viktorovým najlepším kamarátom) a našou družičkou, Whiskey / With our witnesses (Lina, my cousin and Rasťo, Viktor's best friend) and our bridesmaid, Whiskey


Rodina Dzvoníková a rodina Klimová. Bohužiaľ, Viktorov otec nie je na fotke, pretože bol počas našej svadby v nemocnici. Vždy keď si uvedomím, že nemohol byť na svadbe svojho jediného syna, mi to príde neskutočne ľúto. Family Dzvoník & Family Klimo. Unfortunately, Viktor's dad was in the hospital on our wedding day and couldn't attend, so he is missing in this picture. I still get so sad thinking about the fact that he wasn't able to be at his only son's wedding. moje dve V - vďaka týmto dvom ľuďom som vlastne opäť launchla blog / my two V's - these are actually the two people who helped me launch this blog, btw


Viktorovi kamaráti a pán a pani Dzvoníkoví. Nie som si istá, či to nemala byť fotka bezo mňa, ale čo už, haha / Viktor's friends, Mr. and Mrs. Dzvoník. I am not sure if this wasn't supposed to be a picture with just guys (awkward, haha)


Nika, moja švagriná / Nika, my sister-in-law


A nakoniec moje spolužiačky zo strednej. Napriek tomu, že neboli na hostine, dali si tú námahu a prišli na obrad, čo si neskutočne cením. Bolo krásne môcť tento deň zdieľať aj s nimi, predsa len, vyrastali sme spolu. 


And last but not least, my high school friends. Even though they weren't at the dinner afterwards, they still found the time and came to the wedding ceremony, which I appreciate so much. It was so nice to be able to share this day with them as well, since we have kind of grown up together. 

No comments:

Post a Comment

Fun

Education

Podcasts