Search This Blog

by Petra Dzvoníková

October 24, 2017

ARMY BOY | OUTFIT
Naming this post was so hard for me! I mean, the original outfit I had in mind looked completely different. What I wanted to show you was this baker boy hat and my new mom jeans from Asos. However, since the weather was absolutely disgusting on the day we shot this, I had to change up the look a little in order not to freeze. So I decided to go for an almost all-army look. To be honest with you, I am kind of loving these monochrome looks based on one or two colors which I am seeing all over the blogs lately. 

There is also something else I have to admit and that's the fact that I just couldn't stand taking the pictures outside in the rainy, windy, freezing weather and copped out for the garage under our apartment complex. Even though the lighting was much worse than outside, I kind of like the pictures anyway. I fell in love with garage backdrops when shooting this outfit post

What do you think about this simple, army green look?


Viete si predstaviť, ako ťažko sa mi vymýšľal názov tohto outfit postu? Tento look mal totiž pôvodne vyzerať úplne inak. Chcela som skombinovať túto baker boy čapičku (ako by ste ju nazvali po slovensky?) s mojimi novými mom-riflami z Asosu. Keďže počasie bolo v tento deň fakt nechutné, musela som však na poslednú chvíľu outfit trochu zmeniť tak, aby som nezmrzla. A tak som išla na tento takmer celý army look. Ak mám byť úprimná, celkom si idem tieto monochromatické, resp. maximálne dvojfarebné looky, ktoré v poslednej dobe vidím na mnohých blogoch. 

Musím sa priznať ešte s niečím - nevydržala som fotiť v tej zime vonku v daždi a preto som sa uspokojila s trochu teplejšou alternatívou, našou podzemnou garážou. Napriek tomu, že v nej bolo horšie svetlo ako vonku, fotky sa mi v konečnom dôsledku celkom páčia. Inak garážové backdropy som si obľúbila už pri fotení tohto outfit postu.

Čo hovoríte na tento jednoduchý army look?  

8 comments:

 1. kaki farba sa ti veľmi hodí ;) fotky sú parádne, to parkovisko je super :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 2. Většina tvých outfitů se mi moc líbí, vždyť sama víš! :) A musím říct, že se mi na tobě khaki barva i army styl moc líbí. A zaznamenala jsem, že tato čepička je ted must-have, ale ve většině outfitů se mi nelíbí, tvůj outfit je první, ke kterému mi perfektně sedí! :)

  LifestyleBirdie

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem! :) Áno áno, v poslednej dobe je všade, tak som ju musela mať aj ja :D Čiapky mi väčšinou nesedia, ale táto sa mi zdá že nie je taká hrozná :D Klobúky nemôžem nosiť už vôbec :DD

   Delete
 3. Vyzerá to super, aj army štýl sa mi páči a aj ako vravíš, monochromatické looky s skvelé!! ♥

  www.sinnamona.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Fajnová si..aj nadpis sedí..všetko tip top a fotenie v koše ešte len príde ������

  ReplyDelete
 5. Veľmi pekný outfit :), taký do pohody, ale zároveň štýlový :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  ReplyDelete

Fun

Education

Podcasts