Search This Blog

by Petra Dzvoníková

October 24, 2017

MAKEOVER TIME


Well, here it is! The first real makeover of my baby (or rather a teenager already), this blog. Even though I used to change the header quite often, because I can't stand looking at the same thing for too long, I never really changed anything else. What I liked about the previous design was it's simplicity - you just came and scrolled through the posts. However, a couple of weeks ago, I thought about changing the blog up a bit. The main part of the change would be the split of the blog into three main sections - the main, "pro" part, where all of the outfit and beauty posts would be listed. The 2 main pillars of this blog. The second part I want to become more present on the blog would be the personal stuff, which I am calling "journal". Posts where I would write down my thoughts, maybe about things that bother me, let my feelings out. I was really inspired to write  more personal stuff by Marketka. Her personal posts really touched me lately, especially because I could find myself in them. And it's kind of nice to know that you are not the only one sometimes. I would love to become more open with you, my readers and maybe we can help each other. Well and the third part would be nothing new, it would just be the about us section, which I want to be more present when someone visits the blog for the first time. Because I want you to be aware of the fact that there are more people behind this blog than just myself. Even though the section has to be tweaked just a little, but I will get to that tomorrow.

I also have to let you know that we are not done with designing and will still be working on the design to make it the way I want to have it. I would be really thankful if you let me know if anything is not working properly so that we can repair it.

So what do you think about the change(s)? 


Tak a je to tu! Prvý poriadny makeover môjho dieťatka, teda .. možno už trochu teenagera, tohto blogu. Napriek tomu, že som často menila header, pretože sa nedokážem dlho pozerať na to isté a potrebujem zmeny (minimálne v takýchto veciach), takú poriadnu zmenu som blogu od začiatku nedopriala. Na predchádzajúcom designe sa mi páčila jeho jednoduchosť - proste ste prišli na blog a scrollovali ste medzi článkami. Pred pár týždňami som však prišla na myšlienku, že by som chcela blog trochu oživiť a rozmýšľala som, ako na to. Základom zmeny malo byť pomyselné rozdelenie blogu na 3 časti - hlavná, taká "pro" časť, do ktorej zaraďujem outfit a beauty posty. Čiže také dva hlavné piliere blogu. Druhá časť, ktorá by mala časom ísť trochu viac do popredia, by bol Journal - teda osobné príspevky, v ktorých sa budem koncentrovať na to, čo mám v hlave. Patrím totiž medzi ľudí, ktorí sa niekedy potrebujú vypísať z toho, ako sa cítia. Priznám sa, že ma v tomto nápade inšpirovala Markétka, ktorej úprimné a odhaľujúce články na mňa veľmi zapôsobili. Najmä preto, že som sa v mnohých jej pocitoch našla a úprimne, napriek tomu že sa nejednalo o žiadne pozitívne pocity či vlastnosti, som rada, že nie som jediná. Rada by som sa v budúcnosti viac otvorila aj vám, mojim čitateľom a dúfam, že si tak budeme vedieť aspoň trochu navzájom pomôcť. No a tretia časť vlastne nie je nič nové, len som chcela, aby bol na hlavnej stránke výrazný odkaz na stránku "o nás", kde sa môžete dočítať, kto vlastne pomáha tvoriť tento blog. Túto sekciu síce musím trochu prerobiť, ale to nevadí. 

Musím vás upozorniť, že design ešte nie je dotiahnutý úplne dokonca, pretože chceme robiť ešte nejaké zmeny. Preto by som vám bola nesmierne vďačná, keby ste ma na prípadné nefunkčné alebo nepraktické veci upozornili, aby sme ich vedeli odstrániť/prerobiť. 

Čo hovoríte na tieto zmeny? 

2 comments:

  1. waoo wonderfull post darlinng have good day dear
    https://clicknorder.pk online shopping in pakistan

    ReplyDelete

Fun

Education

Podcasts