Search This Blog

by Petra Dzvoníková

March 31, 2018

MY FAVORITES FROM GOSH & GOSH DONODERM


Radu Donoderm od značky Gosh nám predstavila značka koncom Februára tohto roku a ja som ich odvtedy mala možnosť vyskúšať takmer všetky. V tomto článku som sa vám rozhodla predstaviť moje obľúbence z tejto rady starostlivosti o pleť, ako aj môj report z predstavenia Donodermu a takisto iných noviniek od Gosh nájdete v tomto článku.


The Donoderm line from Gosh was introduced to us at the end of February and since then, I have been testing almost all of the products. I decided to show you my favorites from this line, as well as to show you some other new Gosh favorites. 


GOSH EYE XPRESSION OČNÉ TIENE - Skvelá paletka očných tieňov, ktorá si ma získala priamo na evente predstavovania noviniek. Nemá síce najlepšiu pigmentáciu, o to viac sa však hodí na každodenné líčenie, dá sa vrstviť. Obsahuje kombináciu farieb, s ktorými sa podľa mňa dá vytvoriť nespočetné množstvo lookov od prirodzených, až po nápadné, farebné a hravé.


GOSH EYE XPRESSION OČNÉ TIENE - An amazing eyeshadow palette, which I fell in love with at the PR event already. It doesn't have the best pigmentation, which makes it the perfect everyday look palette, it can also be layered. It also has an amazing color combination, which you can create all kinds of looks with. Natural looks, as well as colorful, playful looks. GOSH METALICKÁ CERUZKY NA OČI - Od značky Gosh som mala jednu ceruzku na oči už roky dozadu a doteraz si ju pamätám, čo v skratke znamená, že to bola asi najlepšie ceruzka, akú som kedy mala. Preto som sa tejto veľmi potešila, aj keď ja ju mám v modrej, čo nie je zrovna moja farba. Kvalitou sa však veľmi približuje tej prvej, takže si ju plánujem jednoznačne zadovážiť aj v čiernej.


GOSH METAL EYES EYE PENCIL - I've already owned an eye pencil from Gosh years ago and just the fact that I still remember it means that it was probably the best eye pencil I ever had. That's why I was really excited when I got this one, even though it's in blue, which is not really my color. The quality is awesome, so I am planning on getting it in black as well. GOSH KOMPAKTNÝ MAKEUP - Napriek tomu, že tento makeup podľa mňa nie je s plným krytím, ako sľubuje, ja som si ho neskutočne obľúbila. Kedysi som už používala jeden kompaktný makeup a aj ten som používala veľmi rada, takže tomuto som sa veľmi potešila. Dá sa vrstviť a tak ho viem používať aj vtedy, keď chcem len jemné krytie, čo mi veľmi vyhovuje.


GOSH FOUNDATION PLUS COMPACT - Even though this makeup is supposed to be high coverage, which I don't really agree with, I really fell in love with it. I used to use compact makeup once before and liked it, so I was excited to try out this one. It can be layered, but I really like to wear it as light coverage, which is just one layer, so it's perfect. 


GOSH DONODERM OČNÝ KRÉM - Tento jemný krém pod oči mi sadol už na prvé použitie. Pred časom (možno už to bude aj rok) som si niečo podobné zadovážila od Clinique a v princípe oba krémy majú fungovať rovnako. Natierate si ich chladiacim aplikátorom pod oči a majú pôsobiť osviežujúco a rozjasňovať. Bohužiaľ, spomínaný krém od Clinique tento účel pre mňa nespĺňa, pretože má také zvláštne zafarbenie do hneda a nezapracováva sa mi dobre do pleti. V prípade tohto krému od Gosh taký problém nemám a preto po tomto prípravku veľmi rada siaham. Dá sa používať aj ako "maska" na kruhy pod očami, keď si ho nanesiete v hrubšej vrstve a necháte 10 minút pôsobiť.


GOSH DONODERM EYE CREAM - This eye cream really got my attention after the first time I have used it. Some time ago, maybe almost a year ago, I bought a very similar eye-cream from Clinique. They are both applied with a cooling applicator and should be refreshing, as well as brightening. Unfortunately, the cream from Clinique didn't really do that much for me, because it has a weird beige color and it doesn't absorb into my skin the way I would like. I don't have this problem with the Gosh cream and that's why I like using it quite often. It can also be used as an under-eye mask if applied in a thick layer and left on for approximately 10 minutes. 


GOSH DONODERM KRÉM NA RUKY A NECHTY - Priznám sa, že tento produkt mi bol sympatický už na predstavení noviniek, akonále bolo spomenuté, že to nie je len krém na ruky, ale má ošetrovať aj nechty. Má veľmi príjemnú textúru.


GOSH DONODERM HAND & NAIL CREAM - I have to admit that I liked this product even before I have used it, because the fact that it should nourish not only the skin on my hands, but my nails as well, spoke to me. It has a really nice texture as well. 


GOSH DONODERM MICELÁRNA VODA - Túto micelárnu vodu na odličovanie a čistenie pleti síce nepoužívam každý deň, ale len pár krát do týždňa na dodatočné prečistenie pleti, no veľmi som si ju obľúbila. Má veľmi jemnú textúru a mne osobne veľmi vyhovuje, že má aj osviežujúci účinok. Často po jej nanesení už ani nenanášam krém a nechám ju pôsobiť.


GOSH DONODERM MICELLAR WATER - I don't use this micellar water every day, but only as an additional product in my skin routine a couple of days a week. I really like it, because the texture is very light and has a very refreshing effect. I often don't even use any kind of cream after cleansing my face with this micellar water and just let it set. 

Všetky produkty od Gosh Donoderm, ktoré sú dostupné, nájdete v online shope Fann parfumérie


No comments:

Post a Comment

Fun

Education

Podcasts