Search This Blog

by Petra Dzvoníková

March 6, 2018

HELLO SPRING | OUTFIT










Wohoo, konečne tu mám nový outfit post a to len vďaka spolupráci so značkou Tally Weijl, od ktorej som si opäť mohla vybrať celý outfit. Hovorím opäť, pretože je to už druhý krát. Na ten prvý sa môžete pozrieť tu. Fotili sme ho 12. Decembra, keď som síce už bola vo fáze tehotenstva, v ktorej som ledva obliekla nejaké nohavice, no napriek tomu sa mi oblečenie nevyberalo až tak ťažko. Tentokrát to už nebolo až také ľahké. Pôvodne som mala v pláne vybrať si nejaké nohavice, konkrétne som mala vyhliadnuté tieto alebo tieto. Bohužiaľ, na mojej momentálnej postave vyzerali groteskne a tak som musela svoj výber trošku prehodnotiť. Vyberala som medzi šatami, sukňou a šortkami, ktoré nakoniec vyhrali, pretože majú elastický pás a budú podľa mňa nositeľné ako do konca tehotenstva, na jar, tak aj po pôrode. Voľba bundičky bola takisto už od začiatku jasná, pretože je to presne ten typ a presne v tej farbe, ktorú som už neskutočne dlho hľadala. Outfit som doladila bielym voľným tričkom, ktoré mi momentálne v šatníku chýbalo. Čo sa týka doplnkov, ladila som ich do čierno-strieborna. Členkové čižmičky sa mi hneď zapáčili a kabelka, ktorá sa mi k nim na prvý pohľad síce nehodila, podľa mňa zaujímavo dopĺňa celý look. Aj retiazku mám z Tallyho, bol to taký dvojset rovnakých reziatok, jedna zlatá a jedna strieborná a nosím ich takmer denne, pretože sú jemné, jednoduché a hodia sa snáď ku všetkému. 

Outfit je celkom jarný a ja ním chcem vyjadriť najmä moju nádej, že jar už je za rohom a ja ho budem môcť nosiť aj klasicky von a nie len takto, do interiéru kaviarne. Toto bolo inak naše prvé fotenie v interiéri a osobne sa mi veľmi páčilo. Fotili sme v priestoroch Local Bistro u nás v Slnečniciach a určite to nebol náš posledný krát. Priestor kaviarne je krásny a koláčiky chutia výborne! 

Čo poviete na tento jednoduchý look s výraznou žltou bundičkou? 



Wohoo, I finally managed to shoot a new outfit post, thanks to my cooperation with Tally Weijl. It was the second time I was able to pick a whole outfit from this brand. You can have a look at the first one here. It was shot in December, in which I was in a pregnancy phase where I could barely fit into any of my jeans, but buying close was not as hard as it is now. I was planning on going for some pants this time, I was especially at looking at these and these. Unfortunately, they looked comical on my current maternity figure. So I was choosing between a dress, a skirt and these shorts, which won in the end. I think that I will be able to wear them till the end of my pregnancy and also after the baby is born. The jacket was also a clear choice, because it's exactly what I was searching for for ages already! I chose a simple white shirt to go with it. When it comes to accessories, I went for a combination of black and silver. The ankle boots caught my eye right away and even though I didn't think the bag was going to go with the rest of the outfit at first, I think that it's a great addition to the rest of it. The necklace is also from Tally and it is from a double set (of one silver and one gold necklace), one of which I am wearing almost every day. They are very simple and go with everything. 

The outfit is pretty spring-y, by which I am trying to tell spring to finally get its ass over here already! I can't wait to be able to wear this look outside as well, not just to a café like this. By the way, this was our first interior outfit shoot and I really like the outcome. The interior of this bistro is beautiful and the desserts they have are amazing. 

What do you think about this simple outfit and the eye-catching yellow jacket? 

7 comments:

 1. super fotky, veľmi sa mi páči ich teplo a atmosféra :) aj samotný outfit je parádička ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 2. Nádherné fotky♥ Ešte 100-krát ti to poviem, ale tá koženka/krivák je nádherná!♥

  Saja Frey Blog

  ReplyDelete
 3. Tak toto sú tak prekrásne fotky!!!! ♥♥♥ Outfit aj prostredie ti nesmierne pasujú :))

  Candy | C a n d y G r a n t

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujeem, odkážem aj manželovi fotografovi :D <3

   Delete
 4. milujem tento outfit aj tieto fotky! :) tie retiazky si asi budem musiet ist kupit haha, vyzeraju presne ako nieco co yb som nosila aj ja kazdy den
  Ivana xx

  ReplyDelete

Fun

Education

Podcasts