Search This Blog

by Petra Dzvoníková

October 5, 2017

GOSH - AUTUMN/WINTER 2017


the ideal autumn eyeshadow palette / ideálna jesenná paletka očných tieňov 


Hi guys! Today, I have a new post for you with some news from the beauty world, this time about some new products from GOSH Copenhagen! Some time ago, I had the chance to attend their press conference, where they introduced new products from their autumn/winter 2017 range. GOSH collaborated on the presentation with our Slovak fashion illustrator Danyela Art, which meant that this was the prettiest press conference I had the chance to attend this year! 

We were greeted not only by beautifully arranged beauty products, but also by these cute cupcakes, which had marzipan versions of the products on them. I am not a fan of cupcakes (they are too sweet for me, I just like to look at them), but when Viktor saw my instastories from this event, he texted me if I can get my hands on a cupcake for him. I got him one with a mascara on it and another one with a powder on top. Unfortunately, I spilled the inside of the "powder" in my car. That's what happens when you almost miss a stop sign .. Anyways, let's get to the press conference an the new products! 


Ahojte! Dnes mám pre vás opäť článok s novinkami zo sveta krásy, tentokrát od značky GOSH Copenhagen! Pred nedávnom som mala možnosť zúčastniť sa tlačovej konferencie, na ktorej boli predstavené nové produkty od GOSH na obdobie jeseň/zima 2017! Vďaka tomu, že GOSH spolupracuje aj s fashion ilustrátorkou Danyela Art, to bola tá najkrajšia tlačovka, na ktorej som sa v tomto roku zúčastnila! 

Na privítanie nás čakali nie len krásne naaranžované novinky, ale takisto aj tieto neskutočne rozkošné cupcakes, na ktorých sa nachádzali marcipánové verzie produktov od GOSH. Ja síce na cupcakes až tak nie som, ale keď Viktor videl moje instastories, hneď mi písal, či mu aspoň jeden prinesiem, haha. Tak som mu priniesla jeden s mascarou a jeden s púdrom - ktorého púdrový obsah sa mi bohužiaľ vysypal v aute. To je tak, keď si stopku všimnete na poslednú chvíľu .. No ale poďme sa venovať tlačovke a novinkám. 


The press conference was interesting not just because of the beautiful arrangements, but also because it was also kind of a beauty workshop. The products were introduced by our Slovak makeup artist, Lukáš Kimlička, who created a beautiful autumn look on the stunning Hanka Závodná - she is Miss Slovakia and Miss Gosh as well. If I can remember correctly, she also got a couple of other titles as well! Lukáš told us, that she was his muse when he created this signature look, because she inspired him with her natural beauty and nordic type. 


Tlačová konferencia bola zaujímavá nie len týmto krásnym aranžom, ale takisto tým, že to bol istým spôsobom aj taký beauty workshop. Produkty nám predstavoval Lukáš Kimlička a vytvoril nimi krásny jesenný look na ešte krajšej Hanke Závodnej. Hanka je nie len Miss Slovensko, ale taktiež Miss Gosh (a ďalších kopec titulov, ak sa správne pamätám) a Lukáš sa pri tvorení looku (Nordic Magic) s novými produktmi inšpiroval práve jej prirodzenou krásou a typom. 


Now let's get to the products themselves. The gift bags we got were filled with some of the products from the Nordic Magic collection and each of us got something different in their bags. Therefore, I will focus mainly on the products I have gotten in my gift bag and was able to test myself. 

Prime'n Set Primer & Mattifying Setting Powder: This product is the follow-up to a white setting powder, this time with a light banana color. The setting powder should be perfect for every skin tone and should be able to mask redness and neutralise undereye circles.

Eyeshadow Primer: This eyeshadow base should be able to hold eyeshadows for 24 hours and should protect them from creasing. It should also even out your eyelids so that the shadow can be applied without problems and evenly. It should be waterproof and therefore, should be perfect for sports or warm summer days.

My Favourite Mascara: This mascara should be used on regular days with natural makeup. You shouldn't expect any false lash like look or extra long lashes. This mascara focuses on not sticking the eyelashes together and adds a little bit of volume. It contains an oak extract, which gives your lashes anti-oxidant protection. What got me interested the most in it is the fact that you can remove it just by using a 38°C water. I think that we all know how hard it can sometimes be to remove mascara, but with this one, it should not be complicated!

24h Pro Liner: This creamy pencil should be able to stay on for 24 hours and shouldn't fade or dwindle. It should be great not only for the outer lid, but also for the inner lid and you should be able to create a precise, but also a more statement look.

Brow Shape and Fill: This double sided pencil has two textures. On one side is a sharp-edged-pencil and on the other side is a soft powder sponge, with which you can fill in the brows.

Growth Serum - Brows: This serum supports the growth of your brows. With the stimulation of keratin, it should give your brow hairs length and should make it grow thicker.

Which products would you get? 


Prejdime k produktom ako takým. Darčekové balíčky, ktoré sme dostali, mali zmiešaný obsah, teda každá z nás dostala iné novinky. Preto sa zameriam najmä na tie, ktoré som dostala ja v mojom balíčku a ktoré som mala možnosť otestovať sama na sebe. 

Prime'n Set Primer & Mattifying Setting Powder: Tento produkt je následníkom podkladového fixačného púdru v bielom prevedení, tentokrát s jemným banánovým nádychom. Fixačný púder by sa mal zázračne prospôsobiť kažému tónu pleti a mal by maskovať povrchové začervenania a neutralizovať tmavé kruhy pod očami. 

Eyeshadow Primer: Táto očná báza by mala udržať očné tiene 24 hodín a mala by im zabrániť usadzovať sa v záhyboch. Taktiež by mala vyplniť nedokonalosti na povrchu pleti očných viečok, aby sa očný tieň dal lepšie a rovnomernejšie dal nanášať. Čo vidím ako skvelú výhodu je to, že je vodeodolná a má byť ideálna na športové aktivity, alebo do tepla! 

My Favourite Mascara: Táto mascara je taká, ktorá by sa mala používať na jednoduché, denné líčenie. Netreba od nej teda čakať žiadne extra husté, alebo extra dlhé mihalnice. Zameriava sa skôr na dokonalé oddelenie rias a jemné pridanie objemu. Je obohatená o dubový výťažok, čo znamená, že riasam poskytuje antioxidačnú ochranu. Čo ma na nej zaujalo najviac je to, že sa dá odlíčiť čistou, 38 stupňovou vodou. Myslím, že všetky dobre poznáme to náročné odličovanie mascary, s touto by to nemal byť problém. 

24h Pro Liner: Táto hladká, vláčna a krémová ceruzka na oči by mala vydržať 24 hodín, nemala by blednúť, ani opadávať. Mala by byť vhodná na vonkajšie viečko, ako aj na vnútornú líniu oka a dá sa z nej vytvoriť aj precízne, aj výraznejšie, hrubšie líčenie. 

Brow Shape and Fill: Obojstranná ceruzka v dvoch rôznych textúrach. Na jednej strane je ostrý hrot, ktorým môžete zvýrazniť vonkajšie okraje obočia a mäkkým púdrom na druhej strane môžete obočie vyplniť. 

Growth Serum - Brows: Toto je sérum na podporu rastu obočia. Stimuláciou keratínu vplýva na predĺženie a lepšiu hustotu obočia. 


Ktorý z produktov vás najviac zaujal? they always spoil us with delicious food / takýmito mňamkami nás rozmaznávajú


2 comments:

  1. super event, určite to bola skvelá skúsenosť ;) veľmi sa mi páčia všetky tie jesenné tóny :)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    ReplyDelete

Fun

Education

Podcasts