Search This Blog

by Petra Dzvoníková

July 20, 2017

SUNSET


Hi guys! We were supposed to go shoot a new outfit post (or more) yesterday, but then I remembered that I had an appointment (I got my eyelashes lifted, more about that soon) after work. We couldn't today, so we will be probably going tomorrow. Today, we have different plans - Viktorka had a meeting with her ex-colleagues (:BTW she is looking for a job, if you are looking for a stylist, hit her up: viki.nasklee@gmail.com) and we are going to look for a new suit for Viktor! I wish you could see how excited I am! He has this awful suit which is too big for him, since he had it made when he was a little heavier and that is made in that oldschool way suits were made. And last year, he had a vest made to go with that (ugly) suit .. to be honest with you, I am not a fan of vests. However, he wore it to a wedding I was not invited to, so I did not really care that much. But now, we are invited for a wedding together and since I am probably getting a new dress (it's always a great opportunity to get a new dress), I am making him get a new suit as well. Something nice, but cheap. He tried on a couple of suits from Zara yesterday and looked really, really handsome in most of them. Not that he wouldn't look handsome in a pair of sweats and an old shirt as well. I don't even mind him wearing flip flops, haha. 

Another thing is - we have spent the last week at my parents' place, since they are visiting my grandma at the moment and need someone to look after their cats. Which is kind of hard when you have a puppy, but we are doing the best we can. To be absolutely honest with you, I hope they will not be gone that often! This also means that I only have my emergency makeup kit with me and can't do any new looks, or write reviews about products here. So I decided to share these pictures with you instead.  

We have taken these last weekend, when we were visiting my other grandma (this one lives in Slovakia, the one my parents are visiting lives in Czech Republic). We were watching Aida, a French Bulldog who loves to travel by car, so we took her and our Whiskey to have some fun in babička's (Slovak for grandma) huge garden. And while they were chasing each other around the garden, Viktor managed to take these amazing shots. You probably already guessed that I am kind of in love with "sunset photography" at the moment, judging by my Instagram and my new header. 

Do you like the new header? Let me know in the comments below! 


Ahojte! Včera sme mali ísť fotiť nový, resp. nové outfit posty, ale na poslednú chvíľu som si spomenula, že mám po práci termín na lifting mihalníc (viac vám poviem čoskoro). Dnes sme tiež nemohli, pretože Viktorka má stretko s bývalými kolegami (:BTW hľadá novú prácu, takže ak hľadáte stylistku, píšte jej na viki.nasklee@gmail.com) a my máme tiež už niečo na pláne. Ideme hľadať nový oblek pre Viktora! Ani si neviete predstaviť, aká som z toho nadšená! Momentálne totiž vlastný oblek, ktorý mu je extrémne veľký, pretože bol robený namieru v dobe, keď bol aj on trošku objemnejší. A ešte to je aj taký ten zastaralý veľký typ obleku (nie je šitý ako slim fit, ale ako také tie široké obleky našich otcov kedysi), no proste hrôza. A minulý rok si k tomuto (hroznému) obleku dal dokonca ešte aj ušiť vestu .. úprimne, ja nie som fanúšikom tohto kúsku oblečenia. Keďže si tento "komplet" však obliekal na svadbu, na ktorú neboli pozvané +1 a ja som teda nešla, bolo mi to celkom jedno. Teraz sa však boli na svadbu našich kamarátov pozvaní obaja a keďže si asi budem kupovať nové šaty (lebo však prečo nie, treba využiť každú príležitosť), snažím sa ho donútiť investovať do nového obleku. Nejakého pekného, ale nie príliš drahého. Včera sme boli pozrieť nejaké obleky do Zary a vo väčšine z nich vyzeral výborne. Teda, nie že by nevyzeral dobre aj v teplákoch a starom tričku. Dokonca mi nevadí ani keď nosí flip flopsy, haha!

Posledný týždeň sme strávili u mojich rodičov, pretože oni sú na návšteve u mojej babky a niekto sa im musí zatiaľ starať o mačky. Čo je dosť náročné keď máte šteniatko, ale snažíme sa to nejak zvládnuť. Úprimne, dúfam že nebudú preč až tak často! Každopádne, tým že nie sme doma, mám so sebou len ten najzákladnejší makeup a preto momentálne nemám kapacity pripravovať napríklad nové looky, alebo písať recenzie o beauty novinkách. Tak som sa s vami rozhodla zdieľať tieto fotky. 

Fotili sme ich minulý víkend, na návšteve u mojej druhej babičky (táto je Slovenka, tá druhá kde sú teraz je v Čechách). Strážili sme vtedy Aidu, francúzskeho buldočka, ktorý rád cestuje autom, tak sme ich aj s Whiskey zobrali na výlet na dedinu, nech sa trochu vybláznia a vybehajú. A kým sa divočili, Viktorko ma stihol takto krásne pofotiť. Asi ste si už domysleli, že tieto fotky so západom slnka som si absolútne zamilovala, teda minimálne ak sledujete môj instagram, alebo podľa nového headeru. 

Čo na nový header hovoríte? what I wore // čo som mala na sebe

top: H&M lingerie (shop here)
shorts: romwe fashion (shop here)
shirt: Pull & Bear (similar here)
shoes: Jordan Eclipse (similar here)
sunglasses: letnyhit.sk (shop here).. and here are 2 pictures of the "ladies" taken by me


2 comments:

  1. wow tie fotky sú nádherné pri tom západe slnka :) aj outfit krásny, máš super postavu, takže paráda :)
    Drew's Beauty

    ReplyDelete
  2. Tie fotky sú skvelé, majú super atmosféru :) a havo je zlatý ♥

    ReplyDelete

Fun

Education

Podcasts