Search This Blog

by Petra Dzvoníková

June 13, 2017

PINK BANANAS! | OUTFITDress: Mango | Shoes: Lacoste | Bag: Zara | Sunglasses & Choker: Letný Hit | Lipstick: Dior

Summer is here! And this is a perfect example of a summer outfit of mine - some kind of sneakers, a loose dress, a small bag and sunglasses. Plus lipstick, of course, but that's a must not only in summer, but also every other day of the year. But we can talk about my lipstick obsession and how it became a part of my everyday look some other time. Let's talk about how this outfit came to be. Like I said, it is very "me in the summer", except for the color choice. I usually go for black or grey, to be honest with you. However, I felt like wearing some color this time in order to compliment the clutch bag you can see in this look. I bought it from Zara and it was supposed to be a part of my Blogger of the Year look at first, but since I went for a different dress than I originally wanted to go for, the bag had to be different too. Still, I really liked this one and therefore kept it anyways. What I love about it is the contrast between the classy and the playful and that's exactly what the whole outfit is supposed to be as well. It also needed to be comfortable, because I wore it to a dance performance of the group my boyfriend trains - and since I am not only watching the performance, but helping the girls get ready for it, I need to be comfortable and not limited in movement, haha. What I also wanted to include in the outfit were these sunglasses, which I fell in love with as soon as they were delivered to me. I got them on letnyhit.sk, which is a new Slovak website with accessories which you can get at amazing prices. To be absolutely honest with you, I was sceptical at first. Especially because I have previously owned sunglasses of this art and was heartbroken when I realised that they were all scratched after a couple of falls. But as soon as they got here and I put them on, I fell in love with these even more than I did with the first ones. They are great quality and fit me as well! I was also given the choker necklace and an bracelet for free with the sunglasses and as you can see, I make great use of it. At least of the choker, which I never thought I would like, but turns out I do, haha. Throwback to the nineties! 

PS: It started raining just as we found this yellow wall, which I insisted on shooting at, so we just kept on shooting. Hope you don't mind the raindrops on the dress. 

PS2: Unfortunately, I will have to return this clutch after all, because the chain broke. Which is a shame, since I really like it and wore it for the first time today. So even though it is pretty, I cannot recommend it to you, because the quality seems pretty poor. 

Do you like the overall look? 


Leto je oficiálne tu! A toto je ideálny príklad môjho typického letného outfitu - nejaké tenisky, voľné krátke šaty, malá kabelka a slnečné okuliare. A samozrejme aj rúž, ale ten nosím každý deň celý rok odhliadnuc od ročného obdobia. Ale o mojej závislosti na rúžoch a o tom, ako sa stali mojím každodenným doplnkom sa môžeme baviť inokedy. Poďme sa porozprávať o tom, ako tento outfit vznikol. Ako som už povedala, som to taká letná ja, až na voľbu farieb. Ak mám byť úprimná, vúčšinou volím šedé, alebo čierne šaty. Tentokrát som však chcela zvoliť farby, ktoré by dopĺňali kabelku, ktorú som chcela v tomto outfite použiť. Mám ju zo Zary a pôvodne som ju kupovala so zámerom dať si ju na event Bloger roka. Vtedy som však plánovala dať si úplne iné šaty a k tým, v ktorých som nakoniec šla, proste musela ísť iná kabelka. Keďže sa mi však táto páčila, chcela som si ju tak či tak nechať. Čo sa mi na nej páčilo najviac bol ten kontrast medzi niečím elegantným a hravým a taký mal byť vlastne aj celý outfit. Takisto musel byť pohodlný, pretože som v ňom bola na vystúpení tanečnej skupiny, ktorú trénuje môj priateľ. A teda to neznamená že sa len pozerám, ale pomáham dievčatám sa pripraviť a obliecť, takže sa musím cítiť pohodlne a nebyť obmedzená v pohybe nepohodlným oblečením. Takisto som chcela konečne do nejakého outfit postu zakomponovať tieto slnečné okuliare, ktoré mám zo stránky letnyhit.sk. Akonáhle prišli, zamilovala som sa do nich. Priznám sa, že som najprv bola skeptická. Mám totiž ešte jedny takéto podobné okuliare a tie som fakt zbožňovala, takže keď som zistila, že sú po pár pádoch totálne doškriabané, bola som nešťastná. Preto som sa vlastne rozhodla objednať si práve takýto typ. Ale akonáhle dorazili a dala som ich na seba, získali si ma. Sedeli mi a okrem toho aj ich kvalita je výborná, najmä v pomere k tej cene! K nim som v balíčku dostala ako darček aj choker, ktorý môžete vidieť na fotkách a ešte jeden náramok. A ako môžete vidieť, choker sa hneď ujal. 90. roky! 

PS: Začalo pršať v tom momente, ako sme vystúpili z auta že ideme fotiť. Keďže som však trvala na tom, že chcem fotiť pred touto stenou, šli sme do toho aj napriek tomu, že vlasy a šaty sú tým pádom trošku upršané. 

PS2: Bohužiaľ budem musieť kabelku nakoniec predsa len vrátiť, pretože sa mi na nej roztrhla retiazka. Čo je škoda, pretože sa mi fakt páčila a v tento deň som ju vlastne mala prvý krát. Takže aj keď je pekná, nemôžem vám ju odporučiť, pretože jej kvalita vôbec nezodpovedá cene. 


Páči sa vám celkový look? 

1 comment:

  1. První fotka je skvělá, brýlky jsou skvělé :)

    ReplyDelete

Fun

Education

Podcasts