Search This Blog

by Petra Dzvoníková

May 25, 2017

#INLOVEWITH THICK FRAME SUNGLASSES


Hi guys! Have you wondered what I have been in love with lately? Well, here's the answer! My recent love are sunglasses - and not just any sunglasses. Although, to be honest, I do love all of the sunglasses I own. But I am "in love" (and there is a huge difference between love and in love, but that's a different topic) with these thick frame square army sunglasses. 

I have always liked thick frame glasses, however, they are often too big for my little head, or look weird on me. However, when I saw these while shopping in Košice (Day 1 // Day 2), I just had to have them. To be honest, I didn't even care if they would look good on me or not. Turns out they do not look as huge on me as other sunglasses like this would, so I guess I can say that they fit me. I also love the army detail on these. What I love the most about them is that they can be worn with almost anything. I love accessorising these with sporty outfits, as well as with elegant looks. And I think they look the best with bright red lipstick, which compliments them greatly!


Ahojte! Do čoho som v poslednej dobe úplne zbláznená? Myslím, že už z úvodného obrázku je to každému jasné. Moja najnovšia láska sú slnečné okuliare - a nie hociaké. Teda, nie že by som nezbožňovala všetky slnečné okuliare, ktoré mám. Ale tento krát sú mojím číslom jedna tieto s hrubým, hranatým rámom a army vzorom. 

Vždy sa mi páčili okuliare s hrubým rámom, často mi však na moju malú hlavu boli veľké, alebo na mne vyzerali divne. Keď som však videla tieto, keď sme boli v Košiciach (Day 1 // Day 2), musela som ich mať. Ak mám byť úprimná, bolo mi celkom jedno, či na mne budú vyzerať dobre, alebo nie. Našťastie na mne nevyzerajú až tak obrovsky, ako by som čakala, takže kvázi môžem zhodnotiť, že mi celkom pasujú. Strašne sa mi na nich páči aj kamuflážový vzor a čo na nich mám najradšej je to, že ich môžem nosiť takmer ku všetkému. Idú aj k športovejším outfitom, ale dajú sa nosiť aj k niečomu elegantnému. A myslím, že najlepšie ich dopĺňa červený rúž! 

Here is a closer detailed look at them: // Tu sa na ne môžete pozrieť detailnejšie: 
And like I said - I love the combination of these sunglasses with red lipstick. I also think they look back with the hair styled in a bun, or sleeked back as you can see here on the photo. By the way, the lipstick I am wearing is Rouge Allure Velvet 51 from Chanel.  And these particular sunglasses are from Pull & Bear and came with a case. 


 A ako som spomínala, rada kombinujem tieto okuliare s červeným rúžom. Vlasy si nastylujem buď do drdolu, alebo si ich ulížem zozadu, tak ako tu na fotke. Rúž ktorý mám na tejto fotke je Rouge Allure Velvet 51 od Chanelu. A okuliare sú z Pull & Bear, kde k nim dostanete aj obal. I also love other kinds of this type of sunglasses and would love to get a classic, black pair. Thick frames can also look amazing with other shapes of sunglasses, for example on round ones, as pictured on the bottom on the right. By the way, the girl has impeccable fashion sense! 


Páčia sa mi aj iné typy takýchto okuliarov, chcela by som si zaobstarať napríklad klasiky s čiernym rámom. Takisto si idem hrubé rámy aj na okrúhlych okuliaroch, ako môžete vidieť napríklad na obrázku vpravo dole. Inak to dievča má podľa mňa úžasný vkus na módu!


pictures from Pinterest (search for thick square sunglasses or thick frame sunglasses)

Do you like square, or thick frame (sun)glasses? Do you own any? // Čo hovoríte na hranaté (slnečné) okuliare, alebo okuliare s hrubým rámom? Máte nejaké? 

Here are a couple of my favorites, from both high end brands, as well as from the ones on the "cheaper side" // Tu je pár mojich obľúbených aj od drahších, aj od lacnejších značiek. 5 comments:

 1. Okuliarom s hrubými obrúčkami hovorím jednoznačne ÁNO. Tiež som už po nich poškuľovala, ale ešte som tie pravé pre mňa nenašla.
  Tie tvoje sú fakt super. A ako píšeš, s červeným rúžom a zopnutými vlasmi to vyzerá fakt super!

  MargiFashion

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujeeem! :) Som strašne rada že som ich našla, lebo aj pri pripravovaní tohto článku som si prešla XY stránok a zistila som, že krajšie by som už asi nenašla - za nejakú dostupnú cenu :D

   Delete
 2. To adjust a wide temple and restricted jawline, pick shades with feline's eye outlines or any with balanced edges; design shades with a more extensive lower edge and no straight lines along the top work particularly well.
  persol 3007v

  ReplyDelete
 3. they have popped a surprise by introducing some cool new designs.Occhiali da vista da uomo di moda

  ReplyDelete
 4. Sunglasses can be found in more designs and styles than imaginable. persol steve mcqueen

  ReplyDelete

Fun

Education

Podcasts