Search This Blog

by Petra Dzvoníková

March 1, 2017

WE ARE ONLINE!!


After so much anticipation, especially on this end, it's finally here - Nasklee has been officially launched! 

I have been contemplating what to say in this post for so long .. should this be a short, or a long post, what should I tell you, what should I talk about ..? There are always so many options! However, I decided to keep it short this time and say .. WELCOME! This blog is going to be focused on all things fashion, beauty and many other fun (and also delicious) things. The content will be mainly created by myself, Petush, with the help of my creative team. You can read more about each one of us in the section about us

I really hope that you will like it here and will return again. For now, I am going to say enjoy and Nasklee, hopefully till the next post!


Po toľkom očakávaní, najmä z mojej strany, sme konečne online, oficiálne sme launchli Nasklee!

Už dlho som rozmýšľala, čo do tohto postu napísať .. mala by som to udržať krátke, alebo napísať dlhší článok, čo presne by som vám mala povedať, o čom by som mala hovoriť ..? Je toľko možností! Nakoniec som sa rozhodla to udržať v krátkosti a povedať .. VITAJTE! Tento blog sa bude koncentrovať na módu a beauty a iné zábavné (a takisto chutné) veci. Obsah budem tvoriť najmä ja, Petush, v spolupráci s mojím kreatívnym teamom. O každom z nás si môžete prečítať niečo viac v sekcii o nás.


Dúfam, že sa vám tu bude páčiť a že sa radi opäť vrátite. Na teraz by som to ukončila .. Nasklee, snáď sa vidíme pri ďalšom poste! 

Love, Petush1 comment:

  1. I high appreciate this post. It’s hard to find the good from the bad sometimes, but I think you’ve nailed it! would you mind updating your blog with more information? Clicking Here

    ReplyDelete

Fun

Education

Podcasts