Search This Blog

by Petra Dzvoníková

VIKTORKA


I met Viktorka, like I met my boyfriend Viktor, at work. We started in the same group and in the beginning, we most certainly were not very friendly with each other.

From the “introductions day”, I new one thing for certain – we were either gonna get along really, really well, or hate each other.

Thanks to god, the first thing was correct. Viktorka is one of the few people who just get me.

She understands who and how I am and how I perceive things. And also, she has impeccable style. That is why I have said (shortly after closing Petush’s, when I was concentrating on music) that she is going to be my personal stylist.

So when you see an outfit post, think of her!

Tak ako aj môjho priateľa, aj Viktorku som stretla v našej spoločnej robote. Začínali sme v tej istej skupine a musím povedať, že zo začiatku sme k sebe teda blízko nemali. 

Napriek tomu som odo dňa, kedy sa nám predstavovala (“nemčinu som sa naučila z teeelky”) vedela, že si budeme buď fakt dobre rozumieť, alebo sa hejtovať. 

Pravdou sa neskôr stala tá prvá verzia, za čo som neskutočne vďačná, pretože Viki patrí medzi ľudí, ktorý ma proste gettujú. 

Chápe aká som, o čom som a ako veci vnímam. No a okrem toho má geniálny vkus a preto som ju ešte dávno (vlastne chvíľu potom ako som skončila s Petush’s a venovala som sa hudbe) menovala za svoju osobnú stylistku.


Takže pri outfit postoch myslite najmä na ňu! 

Fun

Education

Podcasts