Search This Blog

by Petra Dzvoníková

April 24, 2018

PINK CHIC | OUTFIT
Top: Zara | Pants: Zara | Blazer: Primark | Bag: Zoot.sk | Watch: Daniel Wellington

Ahojte! Ani sa mi nechce veriť, že mám pre vás nový outfit post! Úprimne, počítala som s tým, že do pôrodu sa už k žiadnemu nedostanem, pretože sa väšinu času absolútne necítim na to, aby som sa postavila pred objektív fotoaparátu a už vôbec nie na to, aby som vás inšpirovala tým, čo mám oblečené. Dnes, resp. včera, keď sme fotili tento outfit post, som sa však dobre vyspala, mala som čas sa upraviť a až do večera som nemala žiaden program a tak som využila, že k nám prišla moja sesternica, vtisla som jej do rúk foťák a vybehli sme nafotiť pár záberov pred náš panelák. 

Tieto nohavice som si kúpila veľmi narýchlo a spontánne, keď sme išli fotiť gender reveal bábätka do G.Baru a ja som si uvedomila, že by možno bolo fajn zladiť aj outfit k makeupu a vlasom, ktoré som mala naplánované. Sú zo Zary a úprimne, stále sa čudujem, že mi celkom pasujú aj na bruško na konci siedmeho mesiaca. K nim som zvolila jednoduchý biely tanktop, ktorý je náhodne tiež zo Zary a patrí k obľúbeným kúskom z predtehotenského obdobia v tehotenstve. Nakoniec som si cez ramená prehodila ešte aj blazer, pretože bez neho mi outfit nepripadal kompletný. Kúpila som si ho na mojej jedinej návšteve Primarku, ktorú som kedy absolvovala. A myslím, že mi aj stačila. Lodičky ani neviem odkiaľ sú, viem však, že boli veľmi lacné a sú celkom nepohodlné. Kabelka je prosím pekne kapsička (myslím, že iní ľudia to volajú ľadvinka), z ktorej som vyvliekla ten opasček a je to najnovší prírastok v mojom šatníku, ktorý som dostala zo Zootu. Úprimne, ešte pol roka dozadu by som si takýto kúsok nezadovážila. Prišlo mi však celkom praktické mať niečo maličké, čo si viem dať okolo pása, alebo ako "cross-body bag", keď budem napríklad kočíkovať a mať tým pádom kľúče, mobil a peniaze vždy po ruke. 

Doplnky som volila v zlatej, resp. rose gold farbe. Ako aj tieto "J.Lo" okuliare, ako ich volám, tak aj hodinky od Daniel Wellington, ktoré som dostala od Viktora na Vianoce. 

Čo poviete na tento look? 


Hi guys! I can't even believe that I have a new outfit post for you! To be completely honest, I wasn't counting on any outfit posts until my due date anymore, because most of the time, I just don't feel ready to step in front of the camera and I also don't feel like I can inspire you much. Yesterday, when we shot this look, I slept in and had enough time to do my makeup and nothing to do till the evening, so I asked my cousin who came over to take a couple of pictures right in front of our building. 

I bought these pants rather spontaneously when we were about to go shoot the gender reveal pictures and I realized that it would kind of make sense to also have a styled outfit, not just the hair and makeup. They are from Zara and I can't believe that they still fit me, at the end of my 7th month. I chose a simple white tank top to go with the pants, which is also from Zara and is also one of my favorite pieces to wear during pregnancy even though I have bought it long before. I decided to put a blazer on as well, which is from my first and probably also last visit to Primark. I don't remember where I got the shoes, but they were definitely very cheap and are extremely uncomfortable. Oh and the bag is actually a fanny pack with the strap removed, which I got a couple of days ago from Zoot. To be honest with you, I wouldn't have thought that I would get a fanny pack like .. 6 months ago. But somehow, I wanted to get something very practical to put the most important stuff into when I go out with the baby when it's born. 

I went for gold, or rather rose gold accessories - my "J.Lo" sunglasses, as I like to call them and this Daniel Wellington watch, which I got from Viktor for my birthday. 

What do you think about this look? 

3 comments:

  1. joooj, takéto farby ja môžem :) pudrová ružová je dokonalá a nohavice ti fakt seknú ;) inak sa mi veľmi páči aj miesto fotenia a edit fotiek!

    Sabi z blogu Beautiful savage

    ReplyDelete
  2. I really appreciate this wonderful post that you have provided for us. I assure this would be beneficial for most of the people. More Bonuses

    ReplyDelete

Fun

Education

Podcasts