Search This Blog

by Petra Dzvoníková

January 29, 2018

WE'RE MARRIED ♥


Je pondelok večer a takto pred dvoma dňami som sa stala manželkou lásky môjho života. A už teraz vám môžem ukázať prvé zábery z tohto dňa, ktoré vyhotovila nenahraditeľná Nina Skalíková. Do jej fotiek som sa zamilovala už na prvý pohľad a keď som sa začala zamýšľať nad fotografom na svadbu, veľmi rýchlo som si uvedomila, že do úvahy neprichádza nikto okrem nej. Každá fotka z jej dielne má neskutočnú atmosféru (a nehovorím len o svadobných). Tieto fotky nám prosím pekne už upravené poslala pár minút po polnoci, čím chcem povedať, že je nie len mega talentovaná, ale ešte aj rýchla! 

Sú to zábery, ktoré sme pofotili pár hodín pred obradom a Viktor ma pri fotení videl prvý krát v svadobných šatách. Čo poviete na tieto zábery? Ja už sa neviem dočkať ďalších. Momentálne vám nebudem písať veľa vecí o svadbe, pretože mám pred sebou ešte kopec vybaľovania, triedenia a upratovania, ale sľubujem, že čoskoro sa k tomu dostanem. 


It's Monday evening and two nights ago, I married the love of my life. And now I am finally able to share with you the first shots taken on our big day by the amazing Nina Skalikova. I fell in love with her photos the first time I saw them and when I started thinking about a photographer for our wedding, I quickly realised that I couldn't imagine anyone else making them than her. Each picture taken by her has such an amazing atmosphere and I am not only talking about wedding pictures. She sent us these shots a couple minutes after midnight, meaning that she is not just extremely talented, but also really fast! 

These pictures were taken a couple of hours before the ceremony and it was the first time Viktor saw me in my wedding dress. What do you think about these shots? I can't wait to see the rest! I won't be writing much more about the wedding now, because I have loads of stuff to unpack and clean up, but I promise that I will tell you more soon. 


Pictures by: Nina Skalíková
Makeup & Hair: Lussi Makeup Artist

No comments:

Post a Comment

Fun

Education

Podcasts