Search This Blog

by Petra Dzvoníková

January 17, 2018

HOW I FOUND MY WEDDING MAKEUP ARTIST IN G.BAROd 17 rokov som si nedala spraviť účes v žiadnom profesionálnom salóne. Naposledy som totiž zverila tvorbu spoločenského účesu do rúk profesionálom pred stužkovou a vôbec som nebola spokojná s výsledkom (fotka tu a tu). S makeupom to bolo podobne, ešte nikdy som nebola úplne nadšená, keď ma maľoval niekto iný. A tak som sa na eventy snažila líčiť a upravovať si vlasy sama. Čím bližšie však bola moja svadba, tým viac som začala uvažovať nad nejakým profesionálom. Predsa len, komu sa chce pred svadbou stresovať s vlasmi a makeupom? Bohvie čo by som si v tej nervozite na tvári vytvorila. Hľadanie však bolo hrozné. Polovica vizážistiek bola drahá a druhá polovica príliš amatérska. Pred nejakým časom som bola na jednej skúške, aj vlasov, aj makeupu. nebola som však šťastná ani s jedným. Vlasy som sa rozhodla nakoniec nechať spraviť v inom štýle a dúfala som, že sa mi budú nakoniec páčiť a makeup som sa rozhodla predsa len robiť vlastnoručne. 

Dva týždne pred svadbou som sa však rozhodla navštíviť nový beauty spot v Bratislave, ktorý sa volá G.Bar. Je to očarujúci ružový beauty boutique, kam ma pozvali vyskúšať ich služby. 


Since my last visit to a hair dressers at the age of 17, before my prom, I haven't had my hair done professionally. The reason being - I was extremely unhappy with the result (picture here and here). When it comes to having my makeup done by someone else, I was also never really happy with it. That's why I avoided beauty salons and professionals and rather did my makeup and hair myself for all events. However, with my wedding approaching, I started looking into having my hair and makeup done by someone else again. I mean, almost everyone wants to be pampered on their wedding day, right? Well, the search was awful. Stylists I looked at were either too expensive, or too .. amateur. I went for a tryout some time ago and had both my makeup and hair done. I wasn't happy with the hair or the makeup, but since we decided to go for a different hairstyle anyway, I hoped for the best and decided to do my makeup myself on my wedding day. 

Two weeks before my wedding day, I finally decided to go visit a new beauty spot in Bratislava, the G.Bar. It's a charming pink beauty boutique where I have been invited to try out a procedure of my choice.Rozhodla som sa vyskúšať vlasy, pretože makeup som mala kompletný už od rána. Akonáhle som vošla do priestorov G.Baru, pohltila ma dievčenská atmosféra. Všetko bolo ružové, trblietavé .. proste cute! Popozerala som si celý dvojposchodový priestor a musím priznať, že som si ho okamžite zamilovala. Takto by podľa mňa mal vyzerať naozajstný beauty salón! Nešla som tam s myšlienkou, že si nájdem niekoho na svadobný makeup a vlasy, proste som chcela vyskúšať, či sú v tom G.Bare takí skvelí, ako písali dievčatá, ktoré tam už boli. Išla som, skúsila som - a ešte som aj našla moju novú hair a makeup artistku na svadbu, haha! Dva týždne pred svadbou, no chápete to? 

Lussi mi robila v G.Bare vlasy a je pre mňa dokonalý match na svadbu. Je profesionálka a okrem toho má vibe, ktorý mi neskutočne sadol. Je takisto znamenie lev, takže presne vie, čo od nej chcem a potrebujem. A dokonca je ešte aj z Bratislavy, z rovnakých kruhov ako ja, takže máme vždy o čom (alebo o kom) kecať. V pondelok som si bola u nej vyskúšať aj makeup a bola som nesmierne spokojná - naozaj si neviem predstaviť nikoho iného, koho by som ako stylistu na svadbu chcela viac, ako ju. 

Tu je pár fotiek z mojej návštevy G.Baru a úpravy vlasov od Lussi. Čo poviete na tento "vílí look"? 


I went for hair, since I had to do my makeup in the morning anyways. As soon as I walked in, the inner girly girl in me awoke. Everything was pink, sparkly and .. well, really cute. I was shown around the whole spot and fell in love with it instantly. I mean, this is how a beauty salon should look! I didn't go there with the intention of finding someone new to do my hair or wedding makeup, I just wanted to try out their services and see what the whole fuss is about. I went, I saw, I tried out - and I also found my wedding stylist, haha! Two weeks before the wedding! Can you believe it? 

Lussi who did my hair is the perfect match for me and the wedding. She is a real professional with a vibe that I love. She is also a Leo, so she gets me and what I want and need from her. And she is from Bratislava, we know a bunch of the same people, so we always have something or someone to talk about, haha. I also went for a makeup tryout to her own salon on Monday and have been extremely happy with the makeup she did on me - I couldn't be any happier with my wedding stylist choice! 

Here are a couple of pictures from my G.Bar hair session with Lussi. What do you think about the fairy hair? 8 comments:

 1. tento "príbeh" som už sledovala aj na insta ale musím to znovu pochvaliť! :)) tie vlasy ti veľmi pristanú!!!
  Ivana xx

  ReplyDelete
 2. Airbrush makeup is any makeup that is applied with an airbrush rather than with the traditional tools that you might associate with makeup application.essential oil diffuser

  ReplyDelete
 3. Composing a blog is a bit of workmanship and the essayist has without a doubt aced this aptitude.
  lighted makeup mirror

  ReplyDelete
 4. The best one must be chosen from the lot. Even parents these days consider these services as the best way of finding a perfect soul mate for children rvd matrimonial

  ReplyDelete
 5. I dream of this moment of my life everyday. Beginner professional should acquire more and more skills for shaping their makeup expertise. Having make-up lesson from the goddess of makeup world will be amazing!

  ReplyDelete
 6. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete

Fun

Education

Podcasts