Search This Blog

by Petra Dzvoníková

October 18, 2017

HALLOWEEN MAKEUP TUTORIAL - VAMP(IRE)


Hi guys! Today, I have something very special. Well, special for me at least, because it's my first time. My first time of trying to create a Halloween makeup tutorial and show it to you not only on pictures, but also in a video. Unfortunately, the video is in Slovak, but I still hope that I can inspire you and that you will like this look. 


Ahojte! Dnes mám pre vás niečo špeciálne - teda špeciálne najmä pre mňa, pretože je to môj prvý krát. Prvý raz som sa totiž pokúsila o Halloweensky makeup a zachytila som ho nie len na fotkách, ale aj na video - a preto mám pre vás môj prvý Halloweensky makeup "tutorial". Ak mám byť úprimná, celý tutorial bol taký nejaký spontánny a priamo počas natáčania som sa rozhodovala, aké farby použijem a čo z toho nakoniec vznikne. No a vznikol z toho takýto nejaký upír, napriek tomu, že som nemala upírske zuby.

Ako som postupovala a aké produkty som použila zistíte v tomto videu, prípadne v jeho popisku:

In a couple of days, I will show you how I created Viktorko's Halloween look! 


Dúfam, že sa vám tento makeup páči a že vás ním budem môcť inpširovať. O pár dní vám ukážem, ako som namalovala Viktorka. Do you like this look? Does it look better with my dark-haired braids, or with the blonde (white) wig? 


Páči sa vám tento look viac s tmavými copíkmi, alebo s bielou parochňou? 

No comments:

Post a Comment

Fun

Education

Podcasts