Search This Blog

by Petra Dzvoníková

September 28, 2017

#INLOVEWITH EISENBERG PARISa showcase of Eisenberg products // ukážka produktov značky Eisenberg

Hi guys! Today, I want to introduce to you the brand EISENBERG, or rather a couple of their products. This brand has not been available in Slovakia until now and will be launched here in October in Fann stores. Together with a couple of other bloggers, I got the opportunity to take part on the introduction event of this brand in the Loft hotel here in Bratislava. We could learn a bit about the product, as well as test the products which will be available in Slovakia. We were also gifted 4 products from Eisenberg, which I have been testing for the past weeks. And I absolutely love them! You can learn more about the products below .. 


Ahojte! Dnes vám predstavím značku EISENBERG, respektíve pár jej produktov, ktorá bude v októbri uvedená na Slovensko po prvý krát, vo Fann Parfumériách. Spolu s pár ďalšími blogerkami som mala možnosť zúčastniť sa predstavenia tejto značky v hoteli Loft v Bratislave, na ktorej sme sa nie len že dozvedeli kopec informácii, ale aj sme mali možnosť vyskúšať si na vlastnej koži tie produkty, ktoré uvedú Fann Parfumérie na Slovensku. Takisto sme dostali 4 produkty "na doma", ktoré som doteraz testovala a priznám sa, že som si ich absolútne zamilovala. Viac o produktoch sa dočítate nižšie v poste .. 


amazing Eisenberg perfumes // úžasné Eisenberg parfémy


the giftbags // darčekové tašky 

Even though I made many notes during the event, of which many were about the history of the brand, her founder and also some interesting facts, I decided to focus this post on the four products which we were gifted and my experience with them. If you wish to read more about the brand, make sure to check out the blog Candy Grant, where its author Dominika wrote more about it. Unfortunately, she does not blog in english, so you will have to use Google Translate. 


Napriek tomu, že som si na evente robila kopec poznámok, z ktorých veľa bolo práve o histórii značky, jej zakladateľovi a zaujímavostiach, rozhodla som sa, že tento článok zameriam na tieto 4 produkty ako také a moje skúsenosti s nimi. Ak však máte záujem prečítať si o značke viac, určite zbehnite na blog Candy Grant, kde Dominika písala práve o veciach, ktoré tu ja spomínať nebudem. EISENBERG PERFUMES: J'OSE & LOVE AFFAIR

Even though perfumes are not the primary product of Eisenberg, they are absolutely amazing! The ones we got to smell during the event stole our hearts (I am saying our, because Saška who sat next to me loved them as much as I did) and I am definitely planning to get those - they were I Am  for women and J'ose for men. 

The ones we were gifted were J'ose for women and Love Affair for men. They are both amazing, but if I had to choose just one, I would go for J'ose. Not because it's a women's perfume, because I think that both have quite unisex scents, it is just a little more up my alley. It's more spicy, more .. me, I guess. The description from the website for this one is: "So intangible of your intriguing appeal. So captivating". If I were to align them from most to least favorite, it would be: J'ose (Homme), J'ose, I Am, Love Affair. 


Napriek tomu, že parfémy nie sú primárnym produktom značky, sú úžasné! Tie, ktoré nám dali voňať na evente nám prirástli k srdciam asi najviac (hovorím nám, pretože Saška, ktorá sedela vedľa mňa, si ich zamilovala asi tak ako ja) a plánujem si ich zaobstarať. Boli to I Am pre ženy a J'ose  pre mužov. 

V balíčku sme dostali zas J'ose pre ženy a Love Affair pre mužov. Obe sú úžasné, ale keby som si z týchto dvoch musela jednu vybrať, bola by to práve J'ose. Nie preto, že je to ženský parfém, pretože úprimne, obe vône mi prídu skôr unisexové, ale skôr preto, že je mi vôňou bližšie. Je taký korenistejší, ťažsí. Ak by som mala zoradiť všetky štyri ktoré som voňala od najlepšej po najhoršiu, takéto by bolo poradie: J'ose (mužská), J'ose, I Am, Love Affair. 


EXCELLENCE SKIN CARE - SOIN SUBLIMATEUR EYE CONTOUR

This product is supposed to be applied around the eyes and it's texture is something between a cream and a gel. The trio-molecular formula, which is a patent of Eisenberg, is in this case combined with anti-aging peptides. This cream is part of the highest product line (Excellence Skin Care) from the brand and it promises not just the feeling of freshness for the eye contour, but also to provide smoother and denser skin. It should also take care of dark and poofy eye circles. I have used it just once as of now, but I can already tell you that it really makes the under-eye area feel really refreshed. It illuminated my eye contour and has created a perfect base for a corrector. 

WOMEN SKIN CARE - FIRMING REMODELING MASK

I have used this mask today for the first time, while I was writing this post. First, I was thinking of gifting it to someone, but I just had to try it. I mean, how could I present it here to you without trying it out? And let me tell you - I will be keeping this one! My skin feels so amazingly refreshed and firm! According to the information on the official website, the effect of this mask should last a whole day and should be doing exactly what I can testify that it does - it should be firming, smoothing and illuminating.


EXCELLENCE SKIN CARE - SOIN SUBLIMATEUR EYE CONTOUR

Tento produkt je určený na okolie očí a je to vlastne niečo medzi krémom a gélom. Trio-molekulárna formula, ktorú má Eisenberg patentovanú, je v tomto prípade kombinovaná s omladzujúcimi peptídmi. Tento krémik patrí do najvyššej rady (Excellence Skin Care) značky Eisenberg a sľubuje, že očné okolie nie len osvieži, ale má takisto pokožku vyhladiť a zvlhčiť. Okrem toho má zaberať aj na tmavé, aj na spuchnuté kruhy pod očami. Ja som ho zatiaľ použila len raz, no už teraz môžem povedať, že pocit pod očami je po nanesení skvelý. Naozaj krásne osviežil očné okolie a pre mňa vytvoril skvelý základ pod korektor. 

WOMEN SKIN CARE - FIRMING REMODELING MASK

Túto masku som prvý krát používala dnes, počas toho, čo som písala tento článok. Pôvodne som rozmýšľala, že ju niekomu podarujem, no nedalo mi to. Ako by som vám ju tu mohla prezentovať bez toho, aby som ju mala odskúšanú? A poviem vám, že som si to s tým darovaním teda rozmyslela! Moja pleť sa po jej aplikovaní a následnom zmytí cíti úžasne osviežená a taká .. napnutá. Podľa informácií, ktoré sme dostali na evente, by mal efekt tejto masky vydržať celý deň a maska by mala robiť presne to, čo vám ja môžem potvrdiť - mala by spevňovať pleť, vyhladzovať ju, rozžiariť ju. 

No comments:

Post a Comment

Fun

Education

Podcasts