Search This Blog

by Petra Dzvoníková

August 1, 2017

JEAN ROMPER | OUTFIT
Romper/Jumpsuit from Forever 21 | Shoes: Forever 21 | Sunglasses: Ray-Ban

What can I tell you about this look? For one, that I would never go for this romper if I was in the store and saw it there. It belongs to Viktorka and she showed it to me when we were planning some new looks - and I got really excited to try it on and shoot in it! It's weird, but I really like shooting much more in clothes which I would normally not wear or which I would not dare to wear if it was only up to me. And this is one of those cases. One of the reasons for me liking such looks more is that when shooting for the blog, I like to try out new clothes and combinations. One other reason is that when I am wearing something not that much "me" (meaning clothing I don't wear in my free time or when I am at home, which is mostly loose or very simple clothing), I feel different. I feel much more relaxed in front of the camera lense, play with it and play out the role I create in my head to that particular outfit. And I think that that's we are able to create better, more interesting pictures! 

What do you think? 


Čo by som vám k tomuto outfitu povedala? Že po tomto overale by som asi celkom iste sama v obchode nesiahla. Patrí Viktorke a keď sme plánovali outfity na blog, vytiahla ho na mňa - a ja som sa preňho enormne nadchla. Je to zvláštne, ale najradšej fotím outfity práve vo veciach, ktoré by som si možno sama neobliekla, prípadne by som na to nemala odvahu. Toto je jeden z nich. Jeden z dôvodov je ten, že práve čo sa týka fotenia na blog, rada experimentujem a skúšam nové kúsku oblečenia a kombinácie. A druhý bude ten, že keď mám na sebe niečo, čo nie je tak úplne "ja" (a tým myslím ja vo voľnom čase alebo doma, čiže v pohodlnom, vyťahanom a jednoduchom oblečení), cítim sa taká iná. A práve vtedy sa viem viac uvoľniť pred objektívom, viac sa s ním hrať a "vžiť" sa do tej role, ktorú si v hlave k outfitu vytvorím. A myslím, že vtedy sú aj tie fotky také iné, lepšie .. zaujímavejšie! 

Čo vy na to? 

5 comments:

 1. Tenhle outfit není úplně můj styl, každopádně tobě moc sluší :). Nad čím se ale musím zastavit, je ta tvoje rtěnka, která je naprosto úžasná a určitě ji nos často, protože to je bomba :).
  Maris Novotná

  ReplyDelete
 2. Brutálny je..taká panička je z teba, ale úplne ti to žeriem ������

  ReplyDelete
 3. akožeee tento overal je fakt mega a dobre, že si si ho nakoniec obliekla :P fakt v ňom vyzeráš brutálne :)

  ReplyDelete

Fun

Education

Podcasts