Fashion, Beauty & More

Search This Blog

November 3, 2017

COSMO OBJEV - CZECH BLOG AWARDS


Ahojte! Konečne (pár dní pred ukončením hlasovania) som sa konečne dopracovala k tomu, aby som sa s vami podelila o novinku, ktorú ste už možno zaregistrovali na mojom Instagrame: Bola som nominovaná na Czech Blog Awards. Napriek počiatočným problémom s kategóriou sme to všetko poriešili a ja som konečne v kategórii, do ktorej blog patrí a tou je COSMO OBJEV, čiže niečo ako u nás kategória nováčik. Keďže blog nemá ešte ani rok, nechcela som aby bol v kategóriách, v ktorých sú aj staršie blogy. Je to predsa ešte bábätko, haha!

Ak by ste za mňa chceli hlasovať, môžete tak spraviť tu: Ak ste zo Slovenska, hlasovať môžete, je však nutné, aby ste vaše telefónne číslo zadali vo formáte bez nuly, teda 908000000. Za každý hlas budem samozrejme veľmi vďačná ♥

PS: Fun Fact o mne, ktorý ma tak napadol k tejto téme keď som sa o tom s niekým bavila - mám dvojité občianstvo (České a Slovenské) a keďže ho mám od narodenia a zo zákona (mama je Češka), nemohli mi ho zobrať ani napriek tomu, že teraz už (ak si správne spomínam) nie je a Slovensku možné mať dvojité občianstvo. Woohoo! Hi guys! I have been nominated in the Czech Blog Awards, in the category Cosmo newcomer. Since my blog is not even a year old, I didn't want it to be nominated in one of the "real" categories where it would go up against older blogs. I mean .. it's still a baby, right? Haha.

If you want to vote, you can do so by clicking on the linked picture above, however I am not sure how it is when you add your phone number, because for example with a Slovak number, you have to leave out the first digit (0). However, if you manage to vote, I would be really thankful to you!! 

3 comments:

  1. jéj, držím palce, jednoznačne na to máš! ;)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    ReplyDelete
  2. gratulka a držím palce!! U nich má táto súťaž oveľa väčšiu váhu ako náš Bloger roka, takže to máš super príležitosť na zviditeľnenie :)
    Drew's Beauty

    ReplyDelete

Subscribe to our mailing list:

Social

ACHIEVEMENTS

COMMUNITY

Blog Archive